Lakiernik Łódź

Twoje auto potrzebuje naprawy? Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów zarówno powypadkowych jak i skorodowanych. Chętnie zajmiemy się Twoimi czterema kółkami!

Uzupełnij dane - skontaktujemy się z Tobą!

Lakiernik Łódź. Nadamy charakteru Twoim czterem kółkom.

Poza serwisem blacharskim wykonujemy także usługi z zakresu lakiernictwa samochodowego. Posiadamy profesjonalne stanowisko pracy, spełniające wszelkie niezbędne normy obowiązujące w krajach Unii Europejskiej. Dlatego możemy nasze usługi zrealizować szybko i precyzyjnie – niezależnie czy przeprowadzamy lakierowanie całego pojazdu czy wprowadzamy tylko drobne poprawki.
Wielkość czy model samochodu nie są dla nas przeszkodą. Dzięki umiejętnościom naszych specjalistów i sprzętowi jakim dysponujemy, możemy pokryć nowym lakierem zarówno samochód osobowy, VAN czy nawet samochód dostawczy.

Pracujemy z użyciem najlepszych produktów, abyś mógł cieszyć się pięknym samochodem przez długie lata.

welcome-image

Nasz wyspecjalizowany personel profesjonalnie zadba o wygląd Twojego samochodu.

Niezależnie od tego czy Twoje auto potrzebuje lakierowania po stłuczce, czy chcesz po prostu odmienić jego wygląd – to zadanie dla nas. Nasi fachowcy doradzą w kwestii doboru rodzaju lakieru, czy koloru. A może masz własną wizję metamorfozy samochodu? Opowiedz nam o niej, a chętnie zrealizujemy Twoją wizję.

Nowy lakier to nie wszystko!

Doskonale wiemy jakim zagrożeniem dla każdego samochodu jest korozja… Postępujące rdzewienie kolejnych partii auta może mieć poważne konsekwencje nie tylko finansowe, ale i związane z bezpieczeństwem użytkowników samochodu. W naszym warsztacie dokonujemy profesjonalnych zabezpieczeń antykorozyjnych aut, począwszy od usunięcia rdzy, przez uzupełnienie ubytków, kończąc na pokryciu powierzchni substancją zabezpieczającą, która ochroni pojazd przed korodowaniem w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu: 602 250 522
content-image

Z miłości do klasyki: lakiernik Łódź

W naszej pracy kierujemy się pasją do samochodów. Szczególną sympatią darzymy zabytkowe krążowniki szos. Jeżeli jesteś właścicielem wiekowego automobilu, zgłoś się do nas! Przywrócimy mu dawny blask, sprawność i elegancję.

Renowację samochodów wykonujemy kompleksowo. Z dużą uwagą zajmujemy się każdym elementem pojazdu, który odpowiednio według potrzeb piaskujemy, cynkujemy, zabezpieczamy przed korozją i wykonujemy pozostałe niezbędne zabiegi. Nasza firma współpracuje z wieloma specjalistami zajmującymi się tapicerowaniem, chromowaniem itd. Dlatego odnowimy Twój samochód od przedniego zderzaka do tylnego!

Lakiernik Łódź - zapraszamy

Telefon: 0602 250 522
tel./fax: 042 656 78 16
Adres: Łódź, ul. Wojska Polskiego 190